UPW1E472MHD
MFR.Part #
UPW1E472MHD
JLCPCB Part #
C1589737
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ 18mm 25V 3.128A@120Hz 35.5mm 4700uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS