URY2D680MRD
MFR.Part #
URY2D680MRD
JLCPCB Part #
C5112086
Package
Plugin,D25xL14.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 14.5mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 310mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D25xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS