UFG1K220MPM1TD
MFR.Part #
UFG1K220MPM1TD
JLCPCB Part #
C1582984
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100mA@120Hz 22uF 3.5mm 80V 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS