UBT1V101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1V101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582051
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 150mΩ 310mA@120Hz 35V 5000hrs@125℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS