UFG1J471MHM
MFR.Part #
UFG1J471MHM
JLCPCB Part #
C1584710
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 16mm 25mm 470uF 63V 7.5mm 840mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS