UPJ1K331MHD6TN
MFR.Part #
UPJ1K331MHD6TN
JLCPCB Part #
C1651226
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 25mm 330uF 5000hrs@105℃ 7.5mm 80V 874mA@120Hz 99mΩ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS