400BXC47MEFCCC16X25
MFR.Part #
400BXC47MEFCCC16X25
JLCPCB Part #
C1598601
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 25mm 400V 472mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS