UCZ1V222MNS1MS
MFR.Part #
UCZ1V222MNS1MS
JLCPCB Part #
C1517761
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2200uF 3.25A@100kHz 32mΩ@100kHz 35V 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS