UUR1A331MNL1GS
MFR.Part #
UUR1A331MNL1GS
JLCPCB Part #
C445241
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 10V 2000hrs@85℃ 240mA@120Hz 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS