USP1V3R3MDD
MFR.Part #
USP1V3R3MDD
JLCPCB Part #
C1591969
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 2000hrs@85℃ 24mA@10kHz 3.3uF 35V 4mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS