UCYW6820MHD6
MFR.Part #
UCYW6820MHD6
JLCPCB Part #
C5110841
Package
Plugin,D18xL33mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 18mm 33mm 420V 7.5mm 730mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D18xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS