UPT2E181MHD6
MFR.Part #
UPT2E181MHD6
JLCPCB Part #
C4155649
Package
Plugin,D18xL33mm
Description
-25℃~+105℃ 180uF 18mm 250V 33mm 5000hrs@105℃ 7.5mm 720mA@120Hz ±20% 插件,D18xL33mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS