LKG1H472MESAAK
MFR.Part #
LKG1H472MESAAK
JLCPCB Part #
C1608302
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 25mm 35mm 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS