UWZ1H4R7MCL1GB
MFR.Part #
UWZ1H4R7MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164660
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 19mA@120Hz 4.7uF 5.4mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS