LNU2H222MSEHBN
MFR.Part #
LNU2H222MSEHBN
JLCPCB Part #
C3812970
Package
Bolt,D76.2xL98mm
Description
-40℃~+105℃ 2200uF 31.8mm 5000hrs@105℃ 500V 76.2mm 8.5A@120Hz 98mm ±20% 螺栓,D76.2xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS