UBY1H182MHL6
MFR.Part #
UBY1H182MHL6
JLCPCB Part #
C5110763
Package
Plugin,D18xL26.5mm
Description
-40℃~+135℃ 1800uF 18mm 2.538A@120Hz 26.5mm 3000hrs@135℃ 32mΩ@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS