UCY2E221MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCY2E221MHD
JLCPCB Part #
C1581658
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.295A@120Hz 12000hrs@105℃ 16mm 220uF 250V 40mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS