UCY2D470MHD3
MFR.Part #
UCY2D470MHD3
JLCPCB Part #
C729704
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 200V 20mm 47uF 5mm 980mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS