PLF1A681MDO1TD
MFR.Part #
PLF1A681MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275477
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz 680uF 7mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS