UHE2A151MHD
MFR.Part #
UHE2A151MHD
JLCPCB Part #
C1580038
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 150uF 15mm 16mm 7.5mm 895mA@100kHz ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS