LGUW6820MELY
MFR.Part #
LGUW6820MELY
JLCPCB Part #
C3722873
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS