UCY2C391MHD6
MFR.Part #
UCY2C391MHD6
JLCPCB Part #
C1498199
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.695A@120Hz 12000hrs@105℃ 160V 18mm 31.5mm 390uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS