LNU2H102MTEF
MFR.Part #
LNU2H102MTEF
JLCPCB Part #
C1646943
Package
Bolt,D51xL93mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 22mm 5000hrs@105℃ 500V 51mm 7A@10kHz 93mm ±20% 螺栓,D51xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS