PLF0J471MCO6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF0J471MCO6
JLCPCB Part #
C1578411
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 5.2A@100kHz 6.3V 7mΩ@100kHz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS