UCS2C101MHD
MFR.Part #
UCS2C101MHD
JLCPCB Part #
C136303
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 100uF 12.5mm 160V 25mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS