LKG1K222MESBCK
MFR.Part #
LKG1K222MESBCK
JLCPCB Part #
C1627238
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2200uF 30mm 50mm 80V ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS