UPM1J820MPD1TA
MFR.Part #
UPM1J820MPD1TA
JLCPCB Part #
C1596838
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 150mΩ 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 385mA@120Hz 63V 82uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS