UCJ1H100MCL1GS
MFR.Part #
UCJ1H100MCL1GS
JLCPCB Part #
C2164373
Package
SMD,D6.3xL8.7mm
Description
-40℃~+125℃ 10uF 14Ω 2000hrs@125℃ 47.5mA@120Hz 50V ±20% SMD,D6.3xL8.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS