UCY2C391MHD9
MFR.Part #
UCY2C391MHD9
JLCPCB Part #
C5110810
Package
Plugin,D16xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.51A@120Hz 12000hrs@105℃ 160V 16mm 37mm 390uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS