LNT1E223MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT1E223MSE
JLCPCB Part #
C1589928
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 22000uF 25V 35mm 5.635A@10kHz 83mm ±20% Bolt,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS