UVP1A470MDD1TA
MFR.Part #
UVP1A470MDD1TA
JLCPCB Part #
C1651016
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 47uF 5mm 5mm 76mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS