UZG1E330MCL1GB
MFR.Part #
UZG1E330MCL1GB
JLCPCB Part #
C3828871
Package
SMD,D6.3xL3.9mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 3.9mm 33uF 42mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL3.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS