LNU2W682MSEHBB
MFR.Part #
LNU2W682MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618595
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-40℃~+105℃ 173mm 31.8mm 32.76A@10kHz 450V 5000hrs@105℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS