UBT2A331MHD8
MFR.Part #
UBT2A331MHD8
JLCPCB Part #
C1602457
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.79A@100kHz 100V 16mm 31.5mm 330uF 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS