UVZ1C332MHD
MFR.Part #
UVZ1C332MHD
JLCPCB Part #
C1669406
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3455A@10kHz 1000hrs@105℃ 12.5mm 16V 25mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS