LKS1E153MESZ
MFR.Part #
LKS1E153MESZ
JLCPCB Part #
C6079188
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 15000uF 22mm 25V 3A@120Hz 50mm ±20% Plugin,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS