RR70G821MDN1PH
MFR.Part #
RR70G821MDN1PH
JLCPCB Part #
C5870302
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 2000hrs@105℃ 4V 5mm 610mA@120Hz 7mΩ 820uF Polymer ±20% Plugin,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS