UUG2A101MNQ1MS
MFR.Part #
UUG2A101MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2856239
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 100uF 2000hrs@85℃ 440mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS