UKT1E101MED1TA
MFR.Part #
UKT1E101MED1TA
JLCPCB Part #
C1592747
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 140mA@120Hz 2.5mm 25V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS