UPM1C681MPD
MFR.Part #
UPM1C681MPD
JLCPCB Part #
C1585327
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 65mΩ 680uF 880mA@120Hz ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS