RNU1H470MDN1
MFR.Part #
RNU1H470MDN1
JLCPCB Part #
C1578854
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2.7A@100kHz 2000hrs@105℃ 24mΩ@100kHz 47uF 50V 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS