UFG2A4R7MDM1TD
MFR.Part #
UFG2A4R7MDM1TD
JLCPCB Part #
C1584483
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 2.5mm 4.7uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS