UPW1J120MDD1TD
MFR.Part #
UPW1J120MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584377
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 12uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS