RNU1C331MDN1
MFR.Part #
RNU1C331MDN1
JLCPCB Part #
C3275338
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 610mA@120Hz 8mm 8mΩ Polymer ±20% Plugin,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS