LGU2C821MELC
MFR.Part #
LGU2C821MELC
JLCPCB Part #
C1582953
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.04A@120Hz 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS