RNS1C331MDN1
MFR.Part #
RNS1C331MDN1
JLCPCB Part #
C1579119
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ@100kHz 12.5mm 16V 2000hrs@105℃ 330uF 5.5A@100kHz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS