RL81C221MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL81C221MDN1PX
JLCPCB Part #
C3275038
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 500mA@120Hz 5mm 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS