UMV1V4R7MFD1TE
MFR.Part #
UMV1V4R7MFD1TE
JLCPCB Part #
C1668518
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 22.5mA@10kHz 35V 4.7uF 4mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS