UPJ1E561MPD1TD
MFR.Part #
UPJ1E561MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111590
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 25V 25mm 5000hrs@105℃ 560uF 5mm 990mA@120Hz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS