LGN2C102MELZ45
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2C102MELZ45
JLCPCB Part #
C1590191
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 160V 2.2A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS